محل تبلیغات شما

جلسه هشتم از دوره بیست و یکم سری کارگاه‌های آموزشی عمومی کنگره 60 نمایندگی شیخ بهایی، با استادی ایجنت محترم مسافر مهدی، نگهبانی مسافر هادی و دبیری همسفر محمدجواد با دستور جلسه اول DST و تجربه من از سم زدایی و سایر روش ها» و دستور جلسه دوم سومین سال رهایی مرزبان محترم مسافرحسن» روز پنجشنبه 23 آبان ماه 1398 ساعت 17 برگزار شد.

روش DST بهترین روش درمان است؛ نه تنها برای درمان اعتیاد بلکه برای تمام درد‌هایی که بشر با آن دست و پنجه نرم می‌کند.

اطلاعیه برگزاری لژیون سردار

گفت و گو با اعضآء لژیون سردار

گزارش جلسه عمومی روز پنجشنبه 98/07/25

جلسه ,روش ,پنجشنبه ,درمان ,روز ,محترم ,روز پنجشنبه ,دستور جلسه ,روش dst ,برگزار شد ,17 برگزار

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

arkaperdi ventichande آینه دکوری جدید نزد رسول الله، مادرم حضرت زهرا و یکایک اجدادم؛ به وسعت و کیفیتی که بارها گفتم سر"ثانیه"جلوتو میگیرم. که فقط خدا میدونه من و اطرافیانم الان چه اخبار و تازه های مدیریتی : منابع علمی ISI نوشته های گاه به گاه داستان های تخیلی مرضیه و منصوره اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها پایان نامه,رشته تربیت بدنی,رشته ادبیات,دانلود,رشته راه و ترابری,رشته مشاوره,رشته هوا و فضا,رشته روانشناسی,رشته نقشه کشی صنعتی,رشته اقتصاد,رش اردوگاه دورگه